Ролик із жолобом для троса підйомних воріт
Шків троса з промисловим кулькопідшипником закритого типу, для балансувального (підйомного) механізму секційних, гаражних і промислових воріт. Жолоб ролика розрахований на трос дам. 3 мм, діаметр посадкового отвору 10 мм.


Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Призначення | Для підйомних воріт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Оцинкована сталь |
| Вага, кг / шт | 0,14 |
| Внутрішній діаметр | 3мм |
| Зовнішній діаметр | 68 мм |
| Тип призначення | Роликовий шків троса FlexyForce для гаражних підіймальних воріт |
| Максимальне навантаження | 340 кг |
| діаметр троса, мм | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 433 ₴









