

Комплект автоматики Nice HOPPBDKCE приводи для розпашних воріт
40 111 ₴
35 298 ₴
- В наявності
- Код: HOPPBDKCE
- +380 (50) 601-02-77Павло
Був Nice POP, став Nice HOPP.
Nice Hopp - комплект автоматики, послідовник моделі Pop (вже не виробляється), повністю змінений і покращений як зовні, так і всередині.
Склад комплекту Nice HOPPBDKCE:
- Електропривод НО7124 з вбудованим блоком управління POA3 – 1 шт
- Електропривод НО7224 - 1шт
- Сигнальна лампа з вбудованою антеною ELB – 1 шт
- Приймач OXIBD – 1 шт
- Пульт ON3EBD – 1 шт
- Фотоелементи з BlueBUS для зовнішньої установки EPMB - 1 компл.

Витривалі, міцні, підійдуть для інтенсивного використання:
1) Електромотори в ліктьових приводах живляться постійним струмом напругою 24 В, що робить їх безпечними (швидко і чітко реагують на наїзд на перешкоду), і витривалими, т. до. ці мотори не сильно гріються при роботі, на відміну від моторів 230В.
2) Блок управління інтегрований в один з операторів - не треба тягнути дроти до виносному блоку, яким комплектуються лінійні приводи. Це дуже зручно при монтажі і добре виглядає після встановлення (немає зайвих гофр з проводами, які зазвичай нікуди сховати).
3) Компактний і міцний корпус з основою з литого алюмінію, зі стійким поліестеровим покриттям.
4) Просте і зручне аварійне розблокування за допомогою ключа. Також можливе зовнішнє розблокування, яка працює через спеціальний роблокувальний трос (ця опція необхідна, коли важільні оператори встановлені в гаражі без додаткового входу).
5) Всі принади приводів з моторами 24В: плавний старт і зупинка, просте налаштування, можливість автономної роботи від сонця з опцією SOLEMYO, можливість підключення акумулятора резервного живлення PS124, микрометричне регулювання кінцевих положень та ін.
Важільні приводи легко стануть там, де під лінійні приводи потрібно робити нішу в колоні
Максимальна відстань від осі петлі до площини стовпа становить 250мм, (див. схему вище). В цій ситуації, щоб змонтувати лінійні оператори, потрібно вибирати нішу в колоні, що в результаті виглядає не зовсім гарно.
Безпечна робота комплекту автоматики Nice HOPP KCE
Для безпечної роботи приводів з воротами настійно рекомендуємо використовувати їх з фотоелементами і сигнальною лампою.
Як придбати?
Купити приводи Nice Hopp в інтернет-магазині dtb.com.ua дуже просто: достатньо оформити замовлення через корзину або зв'язатися з нами по телефону, Viber або електронною поштою, і заявити про бажання зробити покупку. Можлива доставка з післяплатою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nice |
| Країна виробник | Італія |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Максимальна ширина стулки | 2.4 м |
| Максимальна вага стулки | 250 кг |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Потужність | 280 Вт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Призначення автоматики | Для розпашних воріт |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Комплектація | |
| Привід для воріт | Так |
| Приймач | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Сигнальна лампа | Так |
| Фотоелементи безпеки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габаритні розміри | 252 мм х 180 мм х290 мм |
| Динамічний код (Rolling Code) | Так |
| Інтенсивність використання | 35 циклів в годину |
| Крутний момент | 250 Нм |
| Номінальний струм | 1,3 А, 230В |
| Частота радіоуправління | 433,92 МГц |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Комплект автоматики Nice HOPPBDKCE приводи для орних воріт |
- Ціна: 35 298 ₴



